Do twarzy ci z kremem naturalnym

21-05-2014

Często wydaje nam się, że lustro kłamie, a to pogrubia , a to deformuje, znajdujemy szereg powodów do usprawiedliwienia wyglądu dalekiego od ideału. Lustro jednak to nie krzywe zwierciadło, a wyłącznie prawda, której nie chcemy zaakceptować.

 Trudno jednak uwierzyć, że zaniedbana, szara, przesuszona skóra twarzy, to wina lustra. Każdego ranka wprawia cię w poirytowanie, a jednak nic z tym nie robisz? Twarz to twoja wizytówka, to część ciała, która komunikuje się ze światem, ale też i część najbardziej narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne, nadmierną ekspozycję słoneczną, a także wpływ niewłaściwie dobranych kosmetyków.

Jeśli źle czujesz się we własnej skórze, wówczas tracisz pewność siebie i wysyłasz światu fałszywy obraz swojej osoby. Ukrywasz twarz, sprawiasz wrażenie osoby wstydliwej, zakompleksionej, wyalienowanej, a w rzeczywistości jesteś energicznym, pogodnym człowiekiem, który nie jest zadowolony z kondycji swojej skóry twarzy, dlatego ją ukrywa.

Często nieświadomie szkodzisz swojej skórze. Wystarczy, że zadasz sobie jedno ważne pytanie „Jakich używasz kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy?”, a wszystko stanie się jasne. Jeśli nie są to kosmetyki naturalne, powinnaś jak najszybciej po nie sięgnąć.

Polecamy kremy bio2you z rokitnikiem. Jest to roślina, od dawna wykorzystywana jako surowiec leczniczy i kosmetyczny. Jej owoce są zaliczane do jednych z najbardziej odżywczych i bogatych w witaminy. Wyciągi z rokitnika stosowane są do pielęgnacji skóry uszkodzonej przez promieniowanie słoneczne, zniszczonej, przesuszonej, łuszczącej się, a także wykorzystywane do likwidowania przebarwień skóry.

Kremy bio2you nawilżają, zmiękczają, odżywiają regenerują i wygładzają skórę. Nie tylko przywracają skórze naturalne piękno, ale pozwalają je zatrzymać na długo. Skutecznie chronią skórę, wspomagają jej mikrokrążenie i właściwe nawodnienie.

Podobne działanie ma krem Eco Cosmsetics, o którym internautki wypowiadają się w samych superlatywach. Doceniają szczególnie jego stuprocentowo naturalny skład i doskonałe nawilżenie. Poniższa opinia otwiera szereg innych o podobnej treści „Nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez tego kremu. Doskonale nawilża, to po pierwsze, twarz się nie świeci, makijaż utrzymuje się długo i co najważniejsze nie wałkuje. Ma piękny zapach, świetną konsystencje. Odkąd stosuje ten krem moja cera przestała być sucha. Kupuje go w sklepie internetowym, gdyż tam zawsze jest dostępny”

Większość kobiet już wie, że naturalne kosmetyki to naturalny wygląd i piękne odbicie w lustrze. By się przekonać ile w tym prawdy sprawdź to na własnej skórze.