Natura zdradza przepis na piękne ciało

21-05-2014
Wiele nas dzieli, różnimy się wyglądem zewnętrznym, temperamentem, mamy inne priorytety, wymagania, ale jest coś co nas ewidentnie łączy, to pragnienie posiadania zdrowego i pięknego ciała. Niestety same chęci to tylko niewielki krok w stronę sukcesu. Najczęściej skupiamy się na zdrowej diecie, aktywnym wypoczynku, jednocześnie zaniedbując odpowiednią pielęgnację ciała. Być może jest to spowodowane tym, że nie wiemy, jakie kosmetyki powinniśmy zastosować. Wybór kosmetyków wbrew pozorom jest bardzo prosty, wystarczy się rozejrzeć dookoła, by zauważyć, że nie dość, że środowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone, to zewsząd zalewa nas chemia. Co w takiej sytuacji powinieneś zrobić? Oczywiście, że postawić na naturę.

Tak robi dziś większość osób, nie dlatego, że stosowanie kosmetyków naturalnych jest modne, ale dlatego, że jest przede wszystkim zdrowe. Sięgając po balsam, szampon do włosów, czy pastę do zębów, masz do czynienia z preparatami czyszczącymi, które zawierają detergenty, czy rozpuszczalniki. W takiej sytuacji kosmetyki oparte w stu procentach na naturalnych składnikach, brzmią jak balsam na twoje uszy.

Mamy świadomość, że na rynku jest ogromny wybór kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała, dlatego postanowiliśmy niektóre z nich zasugerować. Proponujemy żel i balsam z biszofitem – Biszolin. Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy? Biszofit sformował się kilkaset milionów lat temu w skutek wyparowania ekologicznie czystej wody Morza Prehistorycznego i jest naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów w niej rozpuszczonych. Jest stuprocentowo czysty ekologicznie i zawiera dobrane przez samą naturę składniki Morza Prehistorycznego, które posiadają wysoką aktywność biologiczną, stymulującą ważne procesy tkanek.

Balsam Biszolin odżywia, tonizuje, regeneruje skórę, odbudowuje jej jędrność i chroni przed przedwczesnym starzeniem. Jest zalecany do pielęgnacji skóry oraz do masażu narządów ruchu, dobroczynnie wpływa na kondycję układu oporowo - ruchowego: mięśni, wiązadeł, stawów i kręgosłupa. Żel Biszolin również pomaga zwalczać bóle kręgosłupa, mięśni, stawów, a także żylaki.

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała są także bardzo wydajne, np. naturalny dezodorant Deo Kryształ wystarcza na rok. Godne polecenia są także Eco Cosmetics, które skutecznie ujędrniają i wygładzają ciało. Kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała wcale nie mają wygórowanych cen, ich koszt jest porównywalny do kosmetyków chemicznych, natomiast ich wartość nieoceniona.